CO O MĚ ŘÍKAJÍ KLIENTI

Záleží mi na tom, mít spokojené klienty.
Vím, že mě příště doporučí.

Již v telefonu příjemné jednání, přestože šlo pouze o převoz a přestěhování 2 postelí (některé firmy mne odmítly). Chlapci přijeli na minutku přesně, postele rozmontovali, zabalili a převezli. Vše proběhlo jak po drátkách a i cena seděla dle domluvy. Naprostá spokojenost.

Vladka Bohatová

S firmou stěhování Miroslav Eliáš spolupracujeme již od roku 2002. V pravidelném čase pro naše firmy XCR Kola Svorada a Specialized Kola Svorada zajišťuje přepravní a stěhovací služby. Firma se vyznačuje vysokou profesionalitou, což je patrné hlavně v případě organizace nakládky a ochrany přepravovaného zboží nebo materiálu. I v budoucnu s firmou stěhování Miroslav Eliáš budeme určitě spolupracovat a tuto spoluprací můžeme doporučit i všem případným klientům této firmy.

Richard Krejčíspolumajitel prodejen Kola Svorada

Již podruhé jsem využil stěhovacích služeb pana Eliáše a opět proběhlo vše v pohodě, bez komplikací. Malá rodinná firma, kde si majitel vše osobně hlídá.

Jaroslav Zukal

Pan Eliáš mi stěhoval byt 2+kk v Brně. Vše proběhlo super, bez komplikací i když jsme vše neměli dokonale nachystáno a sbaleno. Pánové byli klidní a velice vstřícní. Děkujeme, máme to z krku :). Stěhovací služby Miroslava Eliáše mohu jen doporučuji.

Marek Doležal

Na firmu stěhování Miroslav Eliáš jsem dostal kontakt od svého známého na doporučení a rozhodně jsem se nezklamal. Chlapi přijeli včas dle domluvy, vybaveni profi náčiním a nářadím. Byla ihned poznat naprostá profesionalita, ochota a vstřícnost. Vše mi z rodinného domu v Brně bez poškození přestěhovali a nepotřebný zbytek vyvezli na likvidaci do Eko-dvora. Spokojenost. Přeji hodně zákazníků.

Jiří Nepala