NA CO SE NEJČASTĚJI PTÁTE

 Zde najdete nejčastější otázky mých zákazníků.
Pokud nenajdete odpověď na svou otázku, tak mi napište.

Jak počítáte ceny?

Ceny za kilometr jízdy naleznete v ceníku. Hodinové ceny za práci začínají platit až od chvíle, kdy u Vás začneme doopravdy stěhovat. Ceny za naložení, vyložení, případně další služby jako demontáž / montáž nábytku, stanovím vždy individuálně na základě odhadu náročnosti zakázky.

Je nutné mít věci před stěhováním sbalené do krabic?

Jestliže si před stěhováním věci zabalíte do krabic nebo přepravek, ušetříte tak Váš i můj čas, tím pádem bude celková cena nižší. V případě, že sbalit věci nestihnete, nevadí. Rádi Vám vše zabalíme do krabic, které si později vyzvedneme.

Přijedete se podívat, jak obtížné stěhování bude?

Po Brně za Vámi rád zdarma a nezávazně přijedu na obhlídku náročnosti stěhování. Upřesní to čas i celkovou cenu stěhování.

Půjčíte mi krabice pro zabalení věcí?

Ano, rád Vám zdarma půjčím krabice, do kterých si můžete své věci před stěhováním zabalit. Přivezu Vám je den předem a vyzvednu si je až v klidu vybalíte.

Máte zboží při přepravě pojištěné?

Přepravované zboží mám pojištěné až do částky 500 000 Kč.

Pracujete i o víkendech?

Jestliže to zákazník potřebuje, tak bez příplatků pracuji i o víkendech a státních svátcích.

Pomůžete mi s přípravou před stěhováním?

Ano, rádi k Vám den před stěhováním přijedeme. Vše zabalíme do krabic, odpojíme spotřebiče, svítidla, demontujeme nábytek. Příští den už proběhne jen nakládka a vše se tak odehraje rychleji a pro Vás klidněji. Tuto přípravu před stěhováním počítáme dle hodinové sazby (viz ceník).